Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

в мене є ссилка

<li><a href="/yyy.html">xxx</a></li>

<li><a href="/yyy.html">zzz</a></li>

де, ууу - url сторінки, а ххх, zzz - опис сторінки, мені треба присвоїти ідентифікатор кожнїй з цих xxx та zzz сторінок, щоб переходячи на yyy.html, залежно від ідентифікатора сторінки xxx чи zzz, загружався певний фрагмент з yyy.html, а все інше не було видно...

я робив так, але воно чогось не працює(((

<li><a href="/yyy.html" id="xxx1">xxx</a></li>

<li><a href="/yyy.html" id="zzz1">zzz</a></li>

а в yyy.html писав

<div id="xxx1">

код

</div>

<div id="zzz1">

код

</div>

допоможіть будь ласка))) спс)))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Якщо ваша тема починається з питання і вам потрібна яка-небудь допомога, то в самій темі в обов'язковому порядку ви повинні вказувати посилання на ваш сайт. Якщо ваш сайт знаходиться в локальній мережі і ви не можете надати посилання то надсилайте персональне повідомлення з питанням в службу підтримки безпосередньо з сайту http://dle-news.ru/, вам дадуть відповідь на ваше питання в індивідуальному порядку, у разі якщо користуєтеся легальної копією скрипта. Якщо ви не вказали сайт, то ваша тема буде закрита, а акаунт на форумі заблокований.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Vov4uk,

Якщо Ваш сайт знаходиться в локальній мережі і Ви не можете надати посилання, то надсилайте персональне повідомлення з питанням в службу підтримки безпосередньо з сайту http://dle-news.ru/, Вам дадуть відповідь на Ваше питання в індивідуальному порядку, у разі, якщо користуєтеся легальною копією скрипта.

:rolleyes:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...